Tuna në muajt e fundit të shtatzënisë, ja si duket këngëtarja (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:48 03-02-2017 Tuna në muajt e fundit të shtatzënisë, ja si duket këngëtarja (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Tuna ka mbajtur vazhdimisht larg rrjetëve sociale jetën e saj private duke i berë kështu të gjithë kuriozë se ç’ndodh me të.

Pas ceremonisë martesore me Patris Berishën, vëllanë e këngëtarit Robert Berisha kjo është e para foto që tregon se sa ka ndryshuar këngëtarja nga shtatzënia.

Ka qenë Arbër Bytyçi ai që ka shuar kuriozitetin e të gjithë fansave të këngëtares dhe ka publikuar një foto ku Tuna duket ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. Këngëtarja është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe duket mjaft në formë.

 tuna.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01784610748291
array(1) { ["section"]=> string(71) "tuna-ne-muajt-e-fundit-te-shtatzenise-ja-si-duket-kengetarja-foto-67633" }