Tuna nuk i ndahet “zogut” edhe ditën e Pavarësisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:10 17-02-2015 Tuna nuk i ndahet  “zogut” edhe ditën e Pavarësisë

Tuna Sejdiu më shumë se sa për zërin është e njohur për këngët e saj me “zogj”. Edhe këtë herë ajo nuk i është ndarë “elementit të saj identifikues”. 

Tuna ka zgjedhur zogun, si formën për të uruar Kosovën me rastin e 7-vjetorit të Pavarësisë.

Dy zogj, madje. Një me flamurin shqiptar dhe një me atë kosovar.

“Me dashuri për vendi”,  shkruan ajo!

Ç’dashuri  e bukur zogjsh!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024780988693237
array(1) { ["section"]=> string(52) "tuna-nuk-i-ndahet-zogut-edhe-diten-e-pavaresise-3642" }