Tuna pranon shtatzëninë, ja fjalët e para që thotë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 04-12-2016 Tuna pranon shtatzëninë, ja fjalët e para që thotë

Këngëtarja Tuna Sejdiu është përfolur për një shtatzëni të mundshme kohët e fundit, edhe pse ajo nuk e ka pranuar deri më tani.

Vetëm disa minuta më parë Tuna ka dhënë lajmin në Instagram teksa shkruan, “Brenda trupit tim ti je..." Sonte do të këndoj me Ty”, duke lënë të nënkuptojë që i ka dedikuar një këngë qenies që ajo mban brenda saj. 

tuna_tuna_tuna.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Albana Osmani e shqetësuar, ju fton të protestoni për një kauzë të rëndësishme
Morena Taraku dhe Aida Doçi publikojnë këngën e tyre më të re “Amore” (VIDEOKLIP) »
Article Logic
Execution time: 0.02751612663269
array(1) { ["section"]=> string(55) "tuna-pranon-shtatzenine-ja-fjalet-e-para-qe-thote-61581" }