Tuna s’humbet kohë. Pas ndarjes me Cozman-in në krahët e mashkullit që e prek

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:59 14-07-2016 Tuna s’humbet kohë. Pas ndarjes me Cozman-in në krahët e mashkullit që e prek

Këngëtarja shqiptare Tuna s’humbet kohë. Jeta i ka shkuar mes ndarjesh vitet e fundit, por ajo di ta mbledhë veten e të ecë përpara.Pas ndarjes me këngëtarin Cozman, ajo është fotografuar  në krahët e një mashkulli tjetër.

Të dy kalojnë momente ekstaze në klubin e natës, ndërsa ai e prek intimisht…në bel, ije…kurse ajo i afron kokën te qafa.

Po kush është djaloshi fatlum? Ai është Yll Limani. Dhe me sa duket, Tuna i paska fiksim këngëtarët...

tunayllilimani.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048468828201294
array(1) { ["section"]=> string(82) "tuna-s-humbet-kohe-pas-ndarjes-me-cozman-in-ne-krahet-e-mashkullit-qe-e-prek-46531" }