Turistët zgjedhin një plazh sekret dhe lahen nudo, përfundojnë në lajme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:38 17-06-2016 Turistët zgjedhin një plazh sekret dhe lahen nudo, përfundojnë në lajme

Një grup turistësh kanë zgjedhur vendin tonë për pushime. Pasi kanë shkuar në një plazh të Vlorës, ata kanë vendosur të lahen nudo.

Por pak e kishin menduar se mund të përfundonin në lloj-lloj protales, faqe, e media shqiptare. Edhe këtë herë “Perversi dixhital” nuk ka zhgënjyer, ai i ka fotografuar nga jahti dhe ia ka nis Jeta Osh Qef-it.

Jeta është vërtet qejf, por jo edhe aq shumë kur turisti bën plazh për qejfin e tij dhe përfundon në lajme. Shpresojmë që të mos kenë bërë valixhet gati dhe të jenë larguar nga vendi ynëm pas kësaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02778697013855
array(1) { ["section"]=> string(76) "turistet-zgjedhin-nje-plazh-sekret-dhe-lahen-nudo-perfundojne-ne-lajme-43860" }