Turjan Hyska dhe Orinda Huta zbulojnë datën e dasmës, ja kur do të martohen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 02-11-2016 Turjan Hyska dhe Orinda Huta zbulojnë datën e dasmës, ja kur do të martohen

Pas disa vitesh lidhjeje të lumtur dashurie e bashkëjetese, Turjan Hyska dhe Orinda Huta e kanë vendosur se kur do t’i japin fund beqarisë.

Këtë verë ata do të martohen dhe data që kanë zgjedhur është shumë e veçantë. Moderatori dhe këngëtarja bëjnë dasmë në 27. 07 2017, thonë burime pranë çiftit shkruan Revista Who.

Ata i kanë dhënë vetes plot kohë për të organizuar më së miri, një ceremoni që sigurisht do të jetë në vëmendjen e të gjithëve pasi të dy protagonistët e saj janë të famshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018184900283813
array(1) { ["section"]=> string(80) "turjan-hyska-dhe-orinda-huta-zbulojne-daten-e-dasmes-ja-kur-do-te-martohen-58229" }