Turpi i Ramës, krenohet me studentin shqiptar që zgjodhi UEFA për videon por shikoni se ç’i ka bërë atij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:47 20-06-2016

Daniel Nikolla është studenti shqiptar me banim në Londër që UEFA zgjodhi për videon prezantuese e promovuese të Shqipërisë. Një i ri fantastik që na mrekulloi e krenoi të gjithëve në këtë video, madje edhe kryeministrin Rama i cili videon e ka shpërndarë te profili i tij. Por e dini çfarë? Danieli nuk ka të drejtë as t’i japë “like” asaj videoje. Dhe e dini pse? Sepse Rama i ka bërë “ban”, pra e ka dëbuar nga faqja.

Dhe për këtë Danieli ka një apel:

“I thoni Kryeministrit të më heqë BAN nga profili tij, sepse as videon time që ka postuar nuk e bëj dot like;).

Lëvizje e zgjuar PR e kryeministrit! Gjithesecili ta shohë; të lexojë komentet dhe të reflektojë mbi realitetin e poshtër të Shqipërisë që prish çdo ëndërr dhe po shkon keq e më keq.

Jam ndjerë krenar e i privilegjuar nga komentet, mesazhet, vëmendja e gjithcka kudo - I lutem gjithsecilit të reflektojë mbi mundësitë që kemi, potencialin që kemi dhe sa përpara mundtë ecim nëse politikanët që drejtojnë vendin ... me të vërtetë e duan vendin të Rilindur, si nga PS, PD, LSI e të tjera! Cmon eaglesss!!!!”, përmbyll Danieli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020392179489136
array(1) { ["section"]=> string(109) "turpi-i-rames-krenohet-me-studentin-shqiptar-qe-zgjodhi-uefa-per-videon-por-shikoni-se-c-i-ka-bere-atij-44063" }