Turpi i trupit diplomatik

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:13 20-03-2015 Turpi i trupit diplomatik Makinat e trupit diplomatik në korsinë e biçikletave

Kjo foto është shkepur jo shumë larg nga qendra e Tiranës dhe siç mund ta shihni këto makina të trupit diplomatik kanë parkuar duke bllokuar korsinë e biçikletave.

“Eco bicycle” e ka denoncuar këtë fakt nëpërmjet faqes së saj në rrjetin social duke e shoqëruar edhe me një koment ironizues : Falenderojmë tërë ambasadat që kanë parkuar në korsi të biçikletës duke na treguar që perfundimisht ne s’kemi shtet”.

Sikur mos mjaftonte mungesa e korsive të biçikletave, tashmë edhe ajo që është zihet nga trupi diplomatik.

Të na falni o zyrtarë të lartë po ky është një turp diplomatik!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029217004776001
array(1) { ["section"]=> string(30) "turpi-i-trupit-diplomatik-6460" }