U bë nënë ditë më parë, e dashura e Majk në superformë me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:28 17-08-2017 U bë nënë ditë më parë, e dashura e Majk në superformë me bikini

Majlinda Zeka, e dashura e Majk, u bë nënë disa ditë më parë.

Modelja ka nisur pushimet me të birin dhe duket në super formë teksa ka pozuar me bikini nga plazhi. Majlinda është shfaqur në plazh me djalin. Nuk dihet nëse Majk po kalon pushimet me to, por nga fotot duket se modelja po i shijon shumë ditët me diell. 

majlinda_3.jpgmajlinda_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këto janë 3 arsyet përse gratë aziatike nuk shëndoshen dhe jetojnë më gjatë
Ish banorja e “Big Brother 9” ngre temperaturat, pozon me bikini nga Saranda »
Article Logic
Execution time: 0.018488168716431
array(1) { ["section"]=> string(75) "u-be-nene-dite-me-pare-e-dashura-e-majk-ne-superforme-pozon-me-bikini-89377" }