U denoncua nga bashkëshorti për dhunë fizike, reagon këngëtarja shqiptare: Dorën që e përkëdheli e konsideroi shuplakë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:06 15-12-2016 U denoncua nga bashkëshorti për dhunë fizike, reagon këngëtarja shqiptare: Dorën që e përkëdheli e konsideroi shuplakë

Këngëtarja Suela Kalaja ka reaguar pas denocimit të bërë për dhunë fizike nga ish- bashkëshorti Sajmir Çili, gjithashtu këngëtar.

Kalaja e konsideron këtë situatë si pasojë e divorcit me Çilin, ndërsa thekson se së bashku me vajzën do të luftojnë për një jetë me dashuri dhe pa urrejtje. Ajo ka edhe një mesazh për ish-bashkëshortin kur shprehet se “ai e konsideroi dorën që e përkëdheli për 19 vite si shuplakë”.

Reagimi i plotë:

Falenderoj humanët, që u shqetësuan për mua e mbi të gjitha për ëngjëllin tim Isea pasi morën vesh një situatë divorci që kish kohë që është kryer, e si në Shqiperi do sulmoesh dhe për shumë kohë pasojat e mllefit e mërisë.... !!! Falenderoj dhe atë që në mënyrë të pështirë të një situate tronditëse, na i përplasi fuqishëm dallgën e mbytjes njerëzore...! !!! Na bëtë më të forta si mua dhe fëmijën tim se ne e duam jetën e po luftojmë për t'i qenë pjesë plot me dashuri e pa urrejtje!!...Jeta është e shkurter njerëz , mos harroni të falni dhe ju dashuri... Ps. Falenderoj mbi të gjitha "Atë", (babain e përjetshëm të fëmijës tim), që "dorën" që e përkedheli për 19 vite, e konsideroi "shuplakë" në fund, sa për t'u endur gjygjeve...!!! Paqe e shendet mbi të gjitha! Përqafime!!!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071210861206055
array(1) { ["section"]=> string(122) "u-denoncua-nga-bashkeshorti-per-dhune-fizike-reagon-kengetarja-shqiptare-doren-qe-e-perkedheli-e-konsideroi-shuplake-62752" }