U deshën kaq shumë vite, Rama më në fund mund Berishën (FAKT INTERESANT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:26 15-04-2017 U deshën kaq shumë vite, Rama më në fund mund Berishën (FAKT INTERESANT)

U deshën kaq shumë vite por më në fund, kryeministri Edi Rama ia doli të “mundë” në rrjetet sociale Sali Berishën.

Rama, një nga liderët që ka preferuar gjithnjë komunikimin përmes rrjeteve sociale, pavarësisht se sa aktiv ka qenë nuk ia kishte dalë deri para disa ditësh të kishte ndjekësit që ka Berisha.

Por ja ku erdhi momenti dhe Rama sot numëron 1 059 971 pëlqime nga 1 059 686 pëlqime që ka ish kryeministri Berisha.

Thënë ndryshe Rama ka vetëm 285 pëlqime më shumë. Dhe të mendoni që i arriti vetëm disa ditë më parë dhe i është dashur kaq shumë kohë, madje edhe një televizion si “ER Tv” për të rritur audiencën.

Sa për Bashën...është ende shumë larg. Lideri i opozitës ka vetëm 562 012 pëlqime.

ediiiiiiii.jpg

 

lo_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021113157272339
array(1) { ["section"]=> string(75) "u-deshen-kaq-shume-vite-rama-me-ne-fund-mund-berishen-fakt-interesant-75315" }