U festua 7-marsi?! Jo aq sa në Qafë-Thanë (video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 07-03-2015

7-Marsi sot është festuar e uruar në të gjithë Shqipërinë, por ashtu siç është kërcyer në Qafë-Thanë ne jemi të sigurt që nuk është kërcyer askund.

Kjo video vjen nga profili i “facebook-ut “ të aktorit të humorit Ermal Mamaqi dhe është xhiruar pikërisht në Qafë-Thanë.

Nën tinguj e muzikës popullore këta mësues e kanë festuar kështu këtë 7-Mars...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050848960876465
array(1) { ["section"]=> string(50) "u-festua-7-marsi-jo-aq-sa-ne-qafe-thane-video-5252" }