U gjet më në fund, sozia e Kim Kardashian…një shqiptare ( FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:59 13-01-2018 U gjet më në fund, sozia e Kim Kardashian…një shqiptare ( FOTO)

Kim Kardashian është padyshim femra më e përfolur e showbiz-it. Pamja e saj seksi është kryetema e mediave rozë kudo në botë. 

Shumë aspirojnë të kenë forma bombastike si Kim dhe shpesh shëndërrohen si personazhi në fjalë. Por më në fund është gjetur sozia e saj dhe po…është një shqiptare.

Fjolla Morina është shëndërruar si Kardashian. Fotot e saj të fundit të publikuara në Instagram e vërtetojnë më së miri këtë gjë. Këngëtarja mund të ngatërrohet shumë kollaj me Kim-in.

E zbuluam dhe Kim Kardashian shqiptare.

 73635-640-0-5a5a2de91f45d.jpg

73629-640-0-5a5a2d16880d3.jpg

73631-640-0-5a5a2d1688933.jpg

73633-640-0-5a5a2d16890cc_copy.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ledina Çelo më seksi se kurrë, këto FOTO do t’ju lënë me gojë hapur
Pak pas ndarjes ish- i dashuri e zëvendëson Era Istrefin me emrin e njohur shqiptar (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.014960050582886
array(1) { ["section"]=> string(66) "u-gjet-me-ne-fund-sozia-e-kim-kardashian-nje-shqiptare-foto-106467" }