U kap duke pirë kokainë, Gjykata merr vendimin për Stresin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:16 15-04-2018 U kap duke pirë kokainë, Gjykata merr vendimin për Stresin Reperi Stresi

Këngëtari dhe reperi shqiptar Arkimed Lushaj ose siç e njohin të gjithë Stresi është paraqitur ditën e sotme përpara trupit gjykues.

Gjykata e Tiranës ka marrë vendimin që Stresi të hetohet në gjendje të lirë nën akuzën e përdorimit të lëndëve narkotike.

Reperi u arrestuar pak ditë më parë pasi në lokalin të cilin ai po e frekuentonte u gjet një sasi kokaine, të cilën ai fillimisht mohoi të pranonte se ishte e tija. Grupi hetimor arriti të verifikonte se droga e gjetur i përkiste këngëtarit dhe miqve të tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Transformohet Lori Hoxha, me këtë pamje nuk e njohu as i vëllai (FOTO)
Pasi i kërkoi falje për tradhëtinë Loredanës, Mozzik zgjedh ‘të dashurën’ e re »
Article Logic
Execution time: 0.023052930831909
array(1) { ["section"]=> string(64) "u-kap-duke-pire-kokaine-gjykata-merr-vendimin-per-stresin-116964" }