U kap duke pirë kokainë, Stresi nuk ndalet, ja ç’bëri menjëherë sapo doli nga qelia (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:05 16-04-2018 U kap duke pirë kokainë, Stresi nuk ndalet, ja ç’bëri menjëherë sapo doli nga qelia (VIDEO)

Rreth tre ditë më parë reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi u arrestua pasi u kap në një lokal duke konsumuar kokainë. Gjatë dëshmisë së tij në polici Stresi pranoi se ishte përdorues droge, por tha se kokaina që po pinte nuk ishte e tij.

Ndërsa ditën e djeshme gjykata mori vendimin që reperi të hetohej në gjendje të lirë. Menjëherë sapo ai doli nga qelia pas dy ditë qëndrimi aty, Stresi publikoi një video në Instagram. Ai shihet duke tymosur dhe filmon murin e lagjes ku shkruhet: "Police mos u dorëzo. Paqe jeshile. Banda e lagjes".

Ndërsa në përshkrimine videos Stresi shkruan: "Jom shumë i modh për ju i lirë".

-640-0-5ad367b50d3b6.jpg

Jom shum i madh per ju #free

A post shared by Stresi?? new ? (@stresi) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çmendet Linda Rei, nxjerr gjoksin dhe i kap të pasmet meshkujve (FOTO)
“Dobësohu ose s’ke më punë me mua”, këngëtarja shqiptaret rrëfen si e refuzojnë meshkujt »
Article Logic
Execution time: 0.018357992172241
array(1) { ["section"]=> string(94) "u-kap-duke-pire-kokaine-stresi-nuk-ndalet-ja-c-beri-menjehere-sapo-doli-nga-qelia-video-117027" }