U kërcënua me vdekje në Instagram, Eduart Ndocaj: Jam i sigurt që pas fshihet Lulzim Basha

Publikuar tek: barometri, më 08:24 05-06-2018 U kërcënua me vdekje në Instagram, Eduart Ndocaj: Jam i sigurt që pas fshihet Lulzim Basha

Pak ditë më parë ish-deputeti Eduart Ndocaj mori një mesazh kërcënues në profilin e tij në Instagram.

 

Një person që mban emrin e kreut të PD-së Lulzim Basha, i shkruante Ndocajt të “heqë dorë nga politika” ose “është i vdekur”.

Por sot në emisionin investigativ Fiks Fare, kaubojsi ka shprehur besimin se pas kërcënimeve qëndron vërtet ish aleati i tij, Lulzim Basha.

“Kam marrë disa mesazhe nga një njeri me emrin e Lulzim Bashës. Kërcënimin e parë e kam marrë para dy javësh. Por u përsërit para dy ditësh. Jam i bindur se Lulzim Basha është në dijeni të tyre. Jam i bindur se ka lidhje me PD dhe me z. Basha”, tha Ndocaj.

QQ.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17913007736206
array(1) { ["section"]=> string(95) "u-kercenua-me-vdekje-ne-instagram-eduart-ndocaj-jam-i-sigurt-qe-pas-fshihet-lulzim-basha-123270" }