U largua nga PD, por Doda nuk e ka humbur simpatinë e Berishës

Publikuar tek: politike, më 18:32 18-02-2016 U largua nga PD, por Doda nuk e ka humbur simpatinë e Berishës

Mesila Doda pas largimit nga PD do të jetë kryetarja e grupit parlamentar të PDIU-së. Pavarësisht kësaj lëvizjeje, Doda duket se vazhdon të simpatizohet nga anëtarë të rëndësishëm të partisë më të madhe opozitare në vend.

Ajo është përshëndetur sot në Kuvend me ish-kryeministrin Sali Berisha, kur ka përfunduar fjalën në foltore, ndërsa ish-kryetari i PD-së u ngrit për të replikuar me deputetin socialist Taulant Balla.

Berisha dhe Doda kanë shkëmbyer edhe puthje me njëri-tjetrin.

20160218_171037_18021685-5_Qfr47Pe.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama flet për efiçensën e administratës tatimore, vetëm 1 orë pas arrestimit të drejtorit
Ben Blushi: Emigracioni shkolla më e mirë profesionale, gjyqtarët e korruptuar të zëvendësohen nga diaspora »
Article Logic
Execution time: 0.030797004699707
array(1) { ["section"]=> string(67) "u-largua-nga-pd-por-doda-nuk-e-ka-humbur-simpatine-e-berishes-32939" }