U mbyll Parlamenti, aleati i Bashës nuk përmbahet: Krenar unë dhe Lulzimi s’ishim deputetë të *KURV-ENDIT

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:19 04-05-2017 U mbyll Parlamenti, aleati i Bashës nuk përmbahet: Krenar unë dhe Lulzimi s’ishim deputetë të *KURV-ENDIT

I papërmbajtur në këtë reagim, një prej aleatëve të palëkundur të Bashës në më shumë se 2 muaj protestë në çadër, Kreshnik Spahiu i Aleancës Kuqezi.

Sot ishte seanca e fundit plenare dhe Spahiu thotë se është krenar që bashkë me Lulzim Bashën, s’ishte pjesë e tij.

“U mbyll sot parlameti: Krenar, unë dhe Lulzim Basha që s'ishim deputet të Kurv-endit”, shkruan Spahiu.

spahiu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02567982673645
array(1) { ["section"]=> string(108) "u-mbyll-parlamenti-aleati-i-bashes-nuk-permbahet-krenar-une-dhe-lulzimi-s-ishim-deputete-te-kurv-endit-77485" }