U nda nga i dashuri, këngëtarja shqiptare lë pa fjalë ndjekësit me këtë foto nga palestra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:09 05-11-2016 U nda nga i dashuri, këngëtarja shqiptare lë pa fjalë ndjekësit me këtë foto nga palestra

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Afërdita Dreshaj ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj me këtë foto nga ambientet e palestrës.

Muskuj, shumë muskuj në trupin e Afërditës e cila duhet thënë që duket vërtet në formë të shkëlqyer fizike dhe për këtë është komplimentuar shumë. Dreshaj sapo i ka dhënë fund edhe marrëdhënies së saj 3-vjeçare me te dashurin milioner Jakub Kidler. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034491062164307
array(1) { ["section"]=> string(94) "u-nda-nga-i-dashuri-kengetarja-shqiptare-le-pa-fjale-ndjekesit-me-kete-foto-nga-palestra-58477" }