U pendua Rama për darkën me gazetarët? Asnjë postim në ‘Facebook’ me të pranishmit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:18 29-12-2015 U pendua Rama për darkën me gazetarët? Asnjë postim në ‘Facebook’ me të pranishmit

Kryeministri Edi Rama është një përdorues aktiv i rrjeteve sociale Facebook dhe Twitter, ku publikon foto nga çdo aktivitet që ai organizon dhe merr pjesë.

Por, në postimet e bëra nga Rama këto dy ditë, vihet re mungesa albumit fotografik të darkës së shtruar prej tij për gazetarët dhe pronarët e mediave në vend. Kryeministri ka publikuar vetëm një foto të tijën dhe fjalimin që ai mbajti përpara të pranishmëve.

Ashtu siç dhe është raportuar, mbrëmja e organizuar në Pallatin e Kongreseve nuk ka qenë aspak festive, por është shoqëruar me debate të forta mes Ramës dhe disa prej gazetarëve. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028328895568848
array(1) { ["section"]=> string(85) "u-pendua-rama-per-darken-me-gazetaret-asnje-postim-ne-facebook-me-te-pranishmit-28818" }