U përfol për lidhje me Flori Mumajesin, reagon Liberta Spahiu: Mund të jem nuse në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:37 03-01-2018 U përfol për lidhje me Flori Mumajesin, reagon Liberta Spahiu: Mund të jem nuse në Tiranë

Kohët e fundit është përfolur shumë për një lidhje midis kantautorit Flori Mumajesi dhe moderatores kosovare Liberta Spahiu. 

Ndonëse gazetarët rozë janë munduar të lidhin fakte dhe detaje të ndryshme që çojnë në konkluzionin se Flori dhe Liberta janë në një lidhje, përveç fjalëve, nuk kishte asgjë konkrete.

Liberta Spahiu ka reaguar duke thënë se Flori është një gjeni në punën që bën. E pyetur për marrëdhënien midis tyre, Liberta është shmangur dhe pranoi se mund të jetë një nuse në Tiranë. Kjo lë të kuptohet se ekziston diçka midis tyre. Showbizit shqiptar i është shtuar një çift i ri tashmë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018355131149292
array(1) { ["section"]=> string(94) "u-perfol-per-lidhje-me-flori-mumajesin-reagon-liberta-spahiu-mund-te-jem-nuse-ne-tirane-105288" }