U përfol për lidhje mes tij dhe Soni Malajt, Landi i ‘WSF’ shpërthen ndaj mediave rozë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:20 01-02-2016 U përfol për lidhje mes tij dhe Soni Malajt, Landi i ‘WSF’ shpërthen ndaj mediave rozë

Roland Hysi, ish-pjesëtari i grupit të njohur West Side Family ka shpërthyer ndaj mediave rozë, për shkak të thashethemeve të përhapura kohët e fundit.

Landi është përfolur për një lidhje me këngëtaren simpatike Soni Malaj, por kjo e fundit i ka hedhur poshtë këto zëra, duke theksuar se mes tyre ekziston vetëm një miqësi e vjetër.

Më pas ka reaguar edhe Landi, i cili ndryshe nga Soni ka preferuar të jetë më i ashpër në reagimin e tij, por që ka marrë edhe aprovimin e koleges. 

landii.png

*Postimi i Landit në Instagram

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077629089355469
array(1) { ["section"]=> string(89) "u-perfol-per-lidhje-mes-tij-dhe-soni-malajt-landi-i-wsf-shperthen-ndaj-mediave-roze-31502" }