U përfol për lidhjen me Capital T, Jonida Vokshi befason të gjithë, BËHET NUSE me vello të bardhë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:40 29-11-2017 U përfol për lidhjen me Capital T, Jonida Vokshi befason të gjithë, BËHET NUSE me vello të bardhë

Është një nga moderatoret dhe aktoret më të bukura të televizioneve shqiptare, po ashtu dhe e talentuar. Bëhet fjalë për Jonida Vokshin.

Vokshi së fundmi është komentuar për një lidhje me reperin kosovar Capital T, por një gjë të tillë e ka hedhur poshtë nëpër intervistat  që ka dhënë.

Mirëpo asjëherë s’na kishte shkuar në mendje ta shihnim të veshur me vello kaq shpejt. Në foton e fundit që po bën xhiron në rrjet moderatorja e veshur me një vello të bardhë duket rrëzëllitëse.

Çdo mashkull padyshim që do ta ëndërronte të kishte një nuse të tillë. E vërteta nëse është veshur me fustan nusërie për xhirime apo arsye personale ende nuk është bërë e ditur. Mbetet ta tregojë Jonida.

yyyyyyyyyyyyyyyyyyy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0048248767852783
array(1) { ["section"]=> string(102) "u-perfol-per-lidhjen-me-capital-t-jonida-vokshi-befason-te-gjithe-behet-nuse-me-vello-te-bardhe-101286" }