U përfolën për ndarje, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj habisin me postimin e fundit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:58 14-12-2017 U përfolën për ndarje, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj habisin me postimin e fundit (FOTO)

Eni Koçi dhe Prelvukaj përflitetn prej kohësh se midis tyre ka një lidhe dashurie. Madje kohët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se ata janë ndarë.  

Ishin disa postime ato që hamendësuan se mos ndoshta çifti i kishte dhënë fund lidhjes. Mirëpo, e vërteta nuk qëndron kështu. Pas suksesit të bashkëpunimit të parë “Vetëm ti” dyshja ka lajmëruar se të premten do të publikohet dueti i tyre i radhës.

Kënga e re titullohet “Shi bie në Tiranë”. Lajmin e ka bërë të ditur Eni me anë të një postimi në Instastory dhe ajo që bie në sy është veshja e  këngëtares me një kostum për meshkuj dhe kollare të kuqe, identike si Genci.

“Nëse ju duhen punonjës sigurie, na njoftoni”, shkruan Eni.

67313-640-0-5a315ac21dbf3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas ndarjes nga Angelian Jolie, Bred Pitt lidhet me bukuroshen e famshme të Holliwood-it? (FOTO)
Nuk pritej, del në skenë ish-vjehrra e Tunës, ka dy fjalë për të (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012856960296631
array(1) { ["section"]=> string(90) "u-perfolen-per-ndarje-eni-koci-dhe-genc-prelvukaj-habisin-me-postimin-e-fundit-foto-103023" }