U plagos me armë zjarri, kush është 18 vjeçari nga Tirana (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:15 12-10-2018 U plagos me armë zjarri, kush është 18 vjeçari nga Tirana (EMRI) Foto ilustruese

Një plagosje me armë zjarri raportohet të ketë ndodhur në këto momente në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Selitës. Burime nga policia bëjnë ne dije se i plagosur ka mbetur Mikel Shima, 18 vjeç, i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të një karburanti dhe dyshohet për një konfikt të çastit.  

I riu është plagosur nga persona ende të paidentifikuar. Policia po bën krehjen e zonës dhe janë ngritur pika kontrolli në kryeqytet për kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Bëra shaka me videon e dytë’, Fredi Alizoti i bën lëmsh të gjithë
Zbardhet vdekja e 13-vjeçares në Tiranë, policia: U vetëvra me armën e gjahut të babait »
Article Logic
Execution time: 0.021522998809814
array(1) { ["section"]=> string(68) "u-plagos-me-arme-zjarri-kush-eshte-18-vjecari-nga-tirana-emri-137555" }