U pushua dhe hodh në gjyq nga Top Channel, shikoni ku shfaqet mbrëmjen e sotme Jonida Shehu

Publikuar tek: kulture-art, më 22:31 23-12-2017 U pushua dhe hodh në gjyq nga Top Channel, shikoni ku shfaqet mbrëmjen e sotme Jonida Shehu

Jonida Shehu ish-moderatorja e programit “Pasdite në Top Channel”, e cila pak muaj më parë u largua nga ky televizion duke u përfolur se u pushua nga puna.

Madje u përfol nëpër media se Jondia Shehu ishte akuzuar nga Top Channel për prishje të imazhit, duke e hedhur në gjyq.

Por duket se këtë histori, Jonida e ka lënë pas dhe mbrëmjen e sotme është shfaqur më sharmante se kurrë në krahë të Adi Krastës duke prezantuar finalen e Festivalit të 56-të në RTSH.

Duket se karriera e moderatores vazhdon të ecë, pavarësisht të kaluarës disi të hidhur në “Top Channel”.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « HOROSKOPI 2018: ÇFARË THONË YJET PËR FINANCAT, DASHURINË DHE KARRIERËN TUAJ GJATË 2018-ËS - NEWSBOMB.AL
Eugent Bushpepa shpallet fituesi i festivalit të 56-të në RTSH »
Article Logic
Execution time: 0.4899320602417
array(1) { ["section"]=> string(97) "u-pushua-dhe-hodh-ne-gjyq-nga-top-channel-shikoni-ku-shfaqet-mbremjen-e-sotme-jonida-shehu-104164" }