U rendit i 11-ti në finalen e madhe të Eurovizion, ja çfarë thotë Eugent Bushpepa për Shqipërinë dhe Europën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:26 14-05-2018 U rendit i 11-ti në finalen e madhe të Eurovizion, ja çfarë thotë Eugent Bushpepa për Shqipërinë dhe Europën Eugent Bushpepa

Eugent Bushpepa me “Mall” u rendit i 11-ti në finalen e madhe të Eurovizionit duke i siguruar Shqipërisë nje vend dinjitoz.

Sakaq, ai ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale ku shprehet tejet i emocionuar e falenderues ndaj Shqipërisë por edhe Europës.

“Nuk gjej fjale që të përshkruaj ndjesinë që kam, për dashurinë, përkrahjen dhe komentet e ngrohta që më keni dhënë!

Shumë faleminderit Shqipëri!

Shumë faleminderit Europë!”, shkruan Gent Bushpepa.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pamje TË RRALLA nga planeti Mars, NASA sjell gjithçka me VIDEO
Shpërthen anëtari i jurisë në Eurovizion: Gent je super artist, vetëm një budalla emotivo-superhormonal, nuk i kupton politikat e lëpirjeve të këtij aktiviteti »
Article Logic
Execution time: 0.044648170471191
array(1) { ["section"]=> string(114) "u-rendit-i-11-ti-ne-finalen-e-madhe-te-eurovizion-ja-cfare-thote-eugent-bushpepa-per-shqiperine-dhe-europen-120670" }