U shpall më e bukura e Shqipërisë, Trejsi Sejdini publikon FOTO në shtrat me të dashurin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:49 10-06-2018 U shpall më e bukura e Shqipërisë, Trejsi Sejdini publikon FOTO në shtrat me të dashurin

Trejsi Sejdi e njohur ndryshe si “gangsterja e Elbasanit”, për shkak të një videoje të një sherri të bërë publike kohë më parë është kthyer një ndër vajzat më të lakuara të showbizz-it.

 

Ndërkohë Trejsi u shpall fituesja e e “Mis Universe Albania” pak ditë më parë.

Trejsi ka qenë vazhdimisht e komentuar në media për shkak të videove dhe fotove provokuese që publikon. Së fundmi bukuroshja nga Elbasani ka publikuar një foto nga shtrati me të dashurin.

‘E dua BAE-n time”, shkuan ajo. 

5.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhuruan emocione në “Dancing With The Stars”, Almeda dhe Tolga i lënë një kujtim Tiranës (FOTO)
Tha se e tradhëtoi, ja si ka reaguar ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonaj »
Article Logic
Execution time: 0.036018133163452
array(1) { ["section"]=> string(94) "u-shpall-me-e-bukura-e-shqiperise-trejsi-sejdini-publikon-foto-ne-shtrat-me-te-dashurin-123872" }