U shqetësuat kot! Luana Vjollca nuk është ndarë nga i dashuri (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:47 14-02-2018 U shqetësuat kot! Luana Vjollca nuk është ndarë nga i dashuri (FOTO)

Prej ditësh në media po qarkullon lajmi i ndarjes së Luana Vjollcës nga i dashuri i saj Krenari por duket se s’ka asgjë të vërtetë.

Më në fund zbulohet se dhe Krenar Coçaj ndodhet bashkë me motrat Vjollca dhe Getin me pushime.

zb_copy.jpg

Pas fotos që Marina ka publikuar në Instagram me Getoarin, Luana komenton duke i thënë të motrës se duhet të zgjedhë se kush e ka emrin bisha dhe është pikërisht Krenari ai që duke i bërë qejfin të dashurës së tij “Çfarë fotoje, profesionale”.

Mesa duket ka qenë Luana ajo e cila ka shkrepur foton që shikoni.

marina.png

Gjithashtu Krenari dhe Luana janë fotografuar së bashku, çka do të thotë se nuk ka asnjë ndarje mes tyre madje kanë kaluar pushimet dimërore bashk me Marinen dhe Getin në Zvicër.

zb.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shën Valentin nga krevati, Armina zbulon dhuratën e Shkëlzenit (FOTO)
Një çift i ri i shtohet showbizit shqiptar? (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0045139789581299
array(1) { ["section"]=> string(72) "u-shqetesuat-kot-luana-vjollca-nuk-eshte-ndare-nga-i-dashuri-foto-110232" }