U spekulua për ndarjen e çiftit, Marina dhe Geti dëshmojnë për “gojët e liga” se janë më të lumtur se kurrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:36 16-02-2017 U spekulua për ndarjen e çiftit, Marina dhe Geti dëshmojnë për “gojët e liga” se janë më të lumtur se kurrë

Pas spekulimeve për ndarje mes çiftit Marina dhe Getoar Selimi, dy personazhet publik janë shfaqur bashkë më të lumtur së kurrë.

Ata kanë pozuar nga malet me dëborë, të mbërthyer mirë e mirë, dhe duket se po i shijojnë më së miri ditët pranë njëri-tjetrit.

Në këtë mënyrë çifti ka dëshmuar për “gojët e liga” se fjalët që qarkulluan për ndarjen e tyre janë vetëm thashetheme dhe planet për martesë vazhdojnë. 

geti_dhe_marina.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19299101829529
array(1) { ["section"]=> string(110) "u-spekulua-per-ndarjen-e-ciftit-marina-dhe-geti-deshmojne-per-gojet-e-liga-se-jane-me-te-lumtur-se-kurre-68947" }