“U tha, ç’u tha”... Deputetët demokratë shkojnë te kafja: Ç’ndodh në tavolinën e tyre dhe ç’thonë për Ramën (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:16 04-02-2016 “U tha, ç’u tha”... Deputetët demokratë shkojnë te kafja: Ç’ndodh në tavolinën e tyre dhe ç’thonë për Ramën (FOTOT)

U tha, ç’u tha në Kuvend...gjithmonë ka kohë për relaks. Të këtij mendimi duket se janë deputetët demokratë që pas debateve të tensionuara nga Kuvendi, kanë zgjedhur ambientet e kafenesë, pikërisht për t’ju larguar asaj atmosfere.

Liliana Elmazi, Edi Paloka, Bedri Hoxha, Mimoza Hajdarmataj e Arbjola Halimi gjenden së bashku në kafenenë e Parlamentit ndërsa dukshëm, krahas kafeve, portofolëve dhe celularëve, bien në sy edhe tavullat e duhanit.

Çfarë thonë për Ramën?

“ Me mirë një kafe me kolegët : Ed Pakoka, Bedri Hoxha, Mimoza Hajdarmataj e Arbjola Halimi te kafja e parlamentit, sesa të degjosh broçkullat e Rames...”. Dhe këtë e thotë deputetja Elmazi.

dep1.jpg

dep2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029016971588135
array(1) { ["section"]=> string(112) "u-tha-c-u-tha-deputetet-demokrate-shkojne-te-kafja-c-ndodh-ne-tavolinen-e-tyre-dhe-c-thone-per-ramen-fotot-31728" }