U tha se do fitojë çmimin e madh në festivalin e RTSH, Arilena Ara merr vendim të papritur (LISTA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:01 13-11-2017 U tha se do fitojë çmimin e madh në festivalin e RTSH, Arilena Ara merr vendim të papritur (LISTA)

Publikohet lista e këngëtarëve që marrin pjesë në festivalin e fundvitit në RTSH, me pjesmarrës disa nga emrat më të njohur të skenës shqiptare. Në këtë festival është përfolur se do të merrte pjesë dhe këngëtarja e njohur Arilena Ara e cila është listuar si pretendentja kryesore për ta fituar.

Arilena Ara është një nga zërat më potentë të momentit, suksesi i këngëtares së re në moshë ka kaluar kufijtë tashmë. Në listën e më poshtme Arilena nuk rezulton të jetë pjesmarrëse në festival, ndërsa arsyet e tërheqjes së papritur nuk dihen ende. Kujtojmë se fituesi i festivalit në RTSH do të përfaqësojë vendin në Eurovision.

Lista me këngëtarët pjesmarrës:

Artemisa Mithi

David dhe Genc Tukiçi

Boiken Lako

Eugent Bushpepa

Elton Deda

Ergi Bregu

Evans Rama

Grupi “Akullthyesit”

Grupi “Lynx”

Grupi “Na”

Inest Neziri

Lorela Sejdini

Manjola Nallbani

Mariza Ikonomi

Orgesa Zaimi

Redon Makashi

Rezarta Smaja e Luis Ejlli

Stefi dhe Endri Prifti

Tahir Gjoci

Voltan Prodani

Xhesika Polo

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alketa Vejsiu në Mediaset, moderatorja publikon videon dhe vërteton diçka të rëndësishme
Shpallën fejesën pak ditë më parë, këngëtarët e njohur shfaqen në krah të njëri-tjetrit »
Article Logic
Execution time: 0.027199983596802
array(1) { ["section"]=> string(101) "u-tha-se-do-fitoje-cmimin-e-madh-ne-festivalin-e-rtsh-arilena-ara-merr-vendim-te-papritur-lista-99446" }