U tradhëtua nga i dashuri, reagon për herë të parë Dua Lipa (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:18 13-06-2018 U tradhëtua nga i dashuri, reagon për herë të parë Dua Lipa (FOTO) Dua Lipa dhe Carew

Këngëtarja Dua Lipa po shijon suksese të shumta në anën profesionale të saj, por nuk mund të themi të njëjtën gjë për jetën personale.

Këngëtarja u përfol shumë për rikthimin me ish-të dashurin, ndërsa së fundmi, ai e ka tradhëtuar. The Sun" ka publikuar imazhet e modelit, i cili shihet duke vallëzuar dhe u përkëdhelur me një zeshkane në një festë. Por menjëherë ka reaguar Dua, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale.

“Duhet t’i mbani afër shoqërinë dhe të dashurit, besoni instinktet. Mos i lejoni të shkojnë njerëzit që nuk kanë asgjë tjetër përveç sinqeritetit, që ta duan të mirën pa interes. Mendoj se frika më e madhe është kur lejoni të qëndrojnë pranë jush njerëzit toksikë për një kohë të gjatë. Do t’i njihni të mirët që do të paralajmërojnë për të këqijtë. Besoju atyre para se të bësh gjënë më të vështirë”, shkruan këngëtarja.

isaac_1528889324-5096794.jpg

iesac1_1528889315-406652_1.jpg

iesac1_1528889315-406652.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit Kastro Zizo: Do jem GAY për 2 vite (VIDEO)
Kastro Zizo tregon flirtet me femrat e showbizit: Hajde zemra, të pres në shtëpi »
Article Logic
Execution time: 0.02131199836731
array(1) { ["section"]=> string(70) "u-tradhetua-nga-i-dashuri-reagon-per-here-te-pare-dua-lipa-foto-124278" }