“U tremba nga ajri po uji paskesh qenë më keq”, Eranda Libohova dhe Kastriot Tusha zbulojnë efektivin HERO të FNSH që u shpëtoi jetën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:34 02-12-2017 “U tremba nga ajri po uji paskesh qenë më keq”, Eranda Libohova dhe Kastriot Tusha zbulojnë efektivin HERO të FNSH që u shpëtoi jetën

Situata e përmbytjeve në vendit tonë që prej ditës së djeshme u ka rrezikuar jetën edhe disa artistëve shqiptarë.

Bëhet fjalë për këngëtaret e njohur Eranda Libohova, Kastriot Tusha dhe Kejsi Tola të cilët së bashku me artistin Zeqir Sulkuqi, ditën e sotme kanë rrezikuar jetën në zonën e Dervenit në Fushë Krujë, ku u shemb ura.

Për fat të mirë forcat  RENEA ndërhynë shpejt dhe në kohë për t’i larguar nga rreziku shëndoshë e mirë të gjithë artistët.

Por pas kësaj ngjarje ka ardhur reagimi i parë i këngëtares Eranda Libohova. Në një postim në rrjetet sociale, Eranda shkruan për panikun që kishte ndjerë në ato momente.

Ajo ka dhe një falenderim të veçantë për njërin nga efektivët e RENEA i cili kishte shpëtuar jetën.

Më poshtë postimi i Eranda Libohovës: 

Screenshot_41.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015602827072144
array(1) { ["section"]=> string(137) "u-tremba-nga-ajri-po-uji-paskesh-qene-me-keq-eranda-libohova-dhe-kastriot-tusha-zbulojne-efektivin-hero-te-fnsh-qe-u-shpetoi-jeten-101603" }