U “zhduk” pas marrëveshjes Rama-Basha, Kreshnik Spahiu befason me surprizën e fundit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:06 01-06-2017 U “zhduk” pas marrëveshjes Rama-Basha, Kreshnik Spahiu befason me surprizën e fundit

Që prej 18 majit, kur u dy liderët Lulzim Basha dhe Edi Rama u dakordësuan me një marrëveshje politike, duke i dhënë fund ngërçit politik kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu na zbulon se cila është edhe supriza e fundit.

Sipas Spahiut stafi kuq e zi e ka befasuar atë duke i bërë një surprizë, siç është faqja e këtij muri në ambientet e një lokali.  

Në faqen e murit është pikturuar portreti i kreut të AK-së, ndërsa dominojnë ngjyra të forta e kuqe, e verdhë, e zezë dhe blu.

“Surpriza e fundit nga stafi kuqezi. I will be whenever and wherever you are (do të jem me ju kudo dhe kurdoherë)!”shkruan Spahiu.

Më herët një aktiviste e AK-së, e surprizoi duke i dhuruar një portret të tijin në karbon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070178508758545
array(1) { ["section"]=> string(87) "u-zhduk-pas-marreveshjes-rama-basha-kreshnik-spahiu-befason-me-surprizen-e-fundit-80798" }