UÇK-ja në zemër të Leonora Jakupit, FOTO-ja flet më shumë se një mijë fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:20 25-01-2017 UÇK-ja  në zemër të Leonora Jakupit, FOTO-ja flet më shumë se një mijë fjalë

UÇK-ja ka qenë dhe do mbetet në zemër të këngëtares Leonora Jakupit, jo vetëm për shkak të të atit ushtar që dha jetën në krye të detyrës.

Ndonëse heshti për arrestimin e Haradinajt, ajo ka reaguar me anë të një fotoje të veshur me uniformën teksa shkruan, ‘Mos ma prek ushtarin tim’. Në këtë mënyrë ajo ka përcjellë mesazhin e saj. 

ewsgafewsdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024122953414917
array(1) { ["section"]=> string(80) "uck-ja-ne-zemer-te-leonora-jakupit-foto-ja-flet-me-shume-se-nje-mije-fjale-66673" }