‘Udhëtim europian i muajit’, Rama publikon artikullin e medias angleze për Shqipërinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:31 03-02-2018 ‘Udhëtim europian i muajit’, Rama publikon artikullin e medias angleze për Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në facebook një tjetër artikull nga mediat e huaja që vlerësojnë Shqipërinë si një ndër destinacionet më të mira për tu vizituar.

Sot Rama poston një artikull nga mediat angleze që e konsideron vizitën në vendin tonë si udhëtimin europian të muajit.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë artikull të medias angleze mbi Shqipërinë turistike që e kategorizon vizitën në vendin tonë si udhëtimin europian të muajit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

 

 ra.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041156053543091
array(1) { ["section"]=> string(89) "udhetim-europian-i-muajit-rama-publikon-artikullin-e-medias-angleze-per-shqiperine-108944" }