Udhëtoi me pasaportën e të dashurës tij deri në Gjermani pa asnjë problem (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 17:48 01-03-2016 Udhëtoi me pasaportën e të dashurës tij deri në Gjermani pa asnjë problem (FOTO)

Një ngjarje e çudiçme ka ndodhur gjatë një udhëtimin nga Anglia në Gjermani. Hulking Josh Reed ka udhëtuar nga Londra në Dortmund me pasaportën e të dashurës tij dhe pa e kupruar njëri.

21-vjeçari ka ikur me nxitim nga banesa e tij për në aeroport dhe ka marrë gabimisht pasaportën e të dashurës tij, por asnjë nga punonjësit në Londër osë në Gjermani nuk e kanë kuptuar këtë. Ai ka udhëtuar pa asnjë lloj problemi deri në Durtmund ku ka kuptuar më vonë se ka marrë gabimisht pasaportën e bashkëshortes, raporton “The Sun”.

“Mendova se ishte pasaporta ime. Zonja e kontrolloi passaportën më gjithë biletën time. Përveç se kemi mbiemër të ndryshëm, ne nuk ngjajmë aq shumë. Kjo më ka bërë të pyes veten se sa e lehtë do të jetë për njerëzit që duken njësoj për të marrin pasaporta false”, ka thënë Hulking Josh Reed pas ngjarjes. 

111pasapostaaaann

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.28719782829285
array(1) { ["section"]=> string(84) "udhetoi-me-pasaporten-e-te-dashures-tij-deri-ne-gjermani-pa-asnje-problem-foto-33937" }