UEFA publikon fotot e tifozëve të zjarrtë shqiptarë dhe bën pyetjen që s’ka nevojë për përgjigje (IMAZHET)

Publikuar tek: sport, më 11:45 15-06-2016 UEFA publikon fotot e tifozëve të zjarrtë shqiptarë dhe bën pyetjen që s’ka nevojë për përgjigje (IMAZHET)

UEFA publikon fotot e tifozëve të zjarrtë shqiptarë dhe bën pyetjen që s’ka nevojë për përgjigje.

Në llogarinë e saj në ‘’Twitter’’ përfaqësuesit e UEFA-s, bëjnë pyetjen e thjeshtë: A do të na sigurojnë fansat shqiptarë një spektakël tjetër sonte?

S’ka dyshim që po, me këta tifozë të jashtëzakonshëm që kemi. Bashkë me pyetjen UEFA publikon edhe fotot pikante nga tifozët shqiptarë që tërhoqën vëmendjen e gjithë botës.

uefafansat3.jpguefafansat4.jpguefafansat5.jpguefafansat.jpguefafansat2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « S’do ta besoni se ç’bëjnë djemtë e Kombëtares gjatë stërvitjes (FOTOT)
Vëllai i kreut të FSHF-së takon Lorikun para ndeshjes me Francën: Kënaqësi e papame »
Article Logic
Execution time: 0.016738176345825
array(1) { ["section"]=> string(110) "uefa-publikon-fotot-e-tifozeve-te-zjarrte-shqiptare-dhe-ben-pyetjen-qe-s-ka-nevoje-per-pergjigje-imazhet-43578" }