Ujë e sapun, shikoni si duket Nora Istrefi pa grim, zhgënjyese apo jo? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:01 22-09-2017 Ujë e sapun, shikoni si duket Nora Istrefi pa grim, zhgënjyese apo jo? (FOTO)

Në ditët e sotme është shumë e vështirë për të kuptuar bukurinë reale të një femre, e sidomos ato të ekraneve dhe estradës.

Por, këngëtarja e njohur Nora Istrefi e ka sfiduar këtë fakt dhe ka postuar një foto tërësisht pa grim.

Në këtë foto të publikuar në Instagram, bukuroshja shfaqet bashkë me vajzën e saj Renne, ndërsa duken si dy pika uji.

Siç duket, edhe pa grim Nora shkëlqen dhe nuk është aspak zhgënjyese. 

 

nora_pa_grim.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Modelja e njohur shqiptare “provokon” nga vaska, kush ëshë personi që e shoqëron (FOTO)
U largua nga “Xing me Ermalin”, Fifi zbulon arsyen »
Article Logic
Execution time: 0.017010927200317
array(1) { ["section"]=> string(78) "uje-e-sapun-shikoni-si-duket-nora-istrefi-pa-grim-zhgenjyese-apo-jo-foto-93244" }