Ujet e mëdha në “TEG” paralizojnë trafikun në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:19 19-11-2016 Ujet e mëdha në “TEG” paralizojnë trafikun në Tiranë

Ditën e shtunë ka qenë vetëm dita e tretë e uljeve të mëdha te TEG por kjo nuk i ka penguar qytetarët e Tiranës dhe të gjithë Shqipërisë që të dynden drejt qendrës tregatare madje ky numër është aq i madh sa trafiku përgjatë autostradës që të çon në TEG është paralizuar plotësisht.

Markat më të njohura në botë si Zara, Mango, Okaidi, Spar, Jumbo, si dhe Neptun, apo dyqane të tjera kanë ulur çmimet deri ne 50 %.

Por TEG nuk ofron vetëm ulje, gjithashtu për kategorinë më të dashur për të gjithë ne-fëmijët çdo ditë janë organizuar shfaqje të ndryshme nga teatri kukullave, shfaqje cirku, dhe festime pa fund.

Drejtuesit e TEG njoftojnë që Shorteu i Madh do të hidhet ditën e djelë, datë 20 Nëntor, në oën 18.00 ku për fituesin do të ofrohet shuma prej 500.000 lekë për të bërë blerje në të gjitha dyqanet e TEG. Çdokush që ka bërë një blerje 1000 lekë e sipër ka mundësinë të jetë fituesi i këtij Shorteu të jashtëzakonshëm.

TEG do të jetë i hapur për qytetarët deri në orën 22.00 gjatë këtyre ditëve.

TEG, Qendra më e madhe në Shqipëri është pjesë e Grupit Balfin, grupit më të madh dhe inovator të investimeve në Shqipëri dhe një nga më të mëdhenjtë në rajon.

14976235_10155383620668765_2072398812_o.jpg

15146688_10155383620643765_917197788_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029427051544189
array(1) { ["section"]=> string(56) "ujet-e-medha-ne-teg-paralizojne-trafikun-ne-tirane-60059" }