‘’Unë dhe babi sot kemi ditëlindjen! Çuditem me veten si 36-vjetorin e pres me gezimin e emocionet e nje 6 vjecareje…’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:41 12-03-2016 ‘’Unë dhe babi sot kemi ditëlindjen! Çuditem me veten si 36-vjetorin e pres me gezimin e emocionet e nje 6 vjecareje…’’ Fiori Dardha me të atin

‘’Unë dhe babi sot kemi ditëlindjen! Babi nuk do dhurata…’’, Fiori Dardha dhe i ati festojnë ditëlindjet. Moderatorja e ‘’Fiks Fare’’ gëzon sot në ditëlindjen e njeriut më të shtrenjtë, babait.

Por sigurisht, që Fiori me humorin që e karakterizon, nuk ka hezituar të bëjë edhe pak humor.

“Babi nuk do dhurata. Në familjen tonë këtë "sektor" e mbuloj unë!’’, shkruan ajo.

“Çuditem me veten se si edhe 36 vjetorin e pres me gezimin e emocionet e nje 6 vjecareje. Edhe kete here prita me padurim e numerova dhe sekondat e fundit derisa ne ekranin e telefonit u shfaq 00:00.

Mesa duket, ne kete pike nuk do rritem kurre!

Sot jam 36!

E vetmja dhurate qe i kerkoj Zotit eshte shendeti! Shendet per veten e per njerezit e mi te dashur! 

P.S: Dhuratat e tjera i pres nga miqte e familjaret.”, komenton moderatorja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12419581413269
array(1) { ["section"]=> string(119) "une-dhe-babi-sot-kemi-ditelindjen-cuditem-me-veten-si-36-vjetorin-e-pres-me-gezimin-e-emocionet-e-nje-6-vjecareje-34882" }