‘Unë festoj ekzistencën tënde çdo ditë’, Sara Hoxha urim të vecantë për Ledionin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:53 13-06-2018 ‘Unë festoj ekzistencën tënde çdo ditë’, Sara Hoxha urim të vecantë për Ledionin Sara Hoxha- Ledion Lico

Sot në ditën e lindjes së moderratorit të njohur Ledion Liço nuk kishte si të mungonte urimi i bashkëshortes së tij Sara Hoxha.

Teksa postoi një foto krah Ledionit, Sara shkruan: “Gëzuar ditëlindjen një babai të mrekullueshëm dhe një partneri akoma më të mrekullueshëm se aq. Unë festoj ekzistencën tënde çdo ditë! Mezi pres të kaloj pjesën tjetër të jetës time krah teje”

Menjëherë kanë nisur edhe urimet e ndjekësve të tyre që i komplimentojnë për të qenurit një nga çiftet më simpatikë.

Ndërkohë, Sara dhe Ledioni priten të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë në një dasmë të madhe në Itali.

sara.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Almeda e pakënaqur me trajtimin që iu bë, Olti Curri “kapet” keq: Po mirë o goc...
Ndërron jetë PAPRITUR këngëtari i njohur amerikan »
Article Logic
Execution time: 0.051275968551636
array(1) { ["section"]=> string(84) "une-festoj-ekzistencen-tende-cdo-dite-sara-hoxha-urim-te-vecante-per-ledionin-124233" }