Upsss! Rasheli nxjerr zbuluar Luanën: Qenka ndryshe...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:04 31-03-2018 Upsss! Rasheli nxjerr zbuluar Luanën: Qenka ndryshe...

Luana Vjollca është një nga vajzat e famshme shqiptare që komentohet më së shumti në showbiz, sidomos për format e saj trupore për të cilat shpeshherë është përfolur për operacione ose që i bën fotoshop fotove.

Por vetëm ata që e kanë takuar live e dinë si është vërtet bjondja bombastike. Dhe këtë e ka zbuluar sot Rashel Kolaneci e cila pak kohë më parë ishte e ftuar në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”.

“Është më e bukur nga afër sesa në foto. Shumë e ëmbël”, u shpreh Rasheli e ftuar sot në “Xing me Ermalin”.

dfghrhrtghrthfgh.jpg

grergherherthcdfg5r.jpg

sdrgedgerg4rhh.jpg

sdgerhthj5h.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrin 300 mijë fansa, këngëtarja shqiptare vendos të surprizojë duke… dalë lakuriq (VIDEO)
Filtra në SnapChat? Kryemadhi: Jam më e mirë “Live”. Me këtë pamje mora në qafë Ilir Metën »
Article Logic
Execution time: 0.019232034683228
array(1) { ["section"]=> string(56) "upsss-rasheli-nxjerr-zbuluar-luanen-qenka-ndryshe-115226" }