Urimi i Sara Hoxhës për Ledionin: Thefsh këmbën dhe…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:45 01-12-2016 Urimi i Sara Hoxhës për Ledionin: Thefsh këmbën dhe…

Sara Hoxha dhe Ledion Liço dhe pak ditë do bëhen prindër për herë të parë. Sara po shijon ditët e fundit të shtatzënisë ndërsa Ledioni po punon për ”The Voice of Albania” që do të rikthehet në fund të janarit në ekranet shqiptare. 

Në përgatitjet e fundit të të gjithë produksionit dhe të xhirimit të puntatave të para, Sara Hoxha i ka bërë një dedikim special të shoqit.

“Liu, thefsh këmbën dhe urime për gjithçka! Mos ndalo kurrë së qeni kaq punëtor. Gjithnjë me dashuri, S",-shkruan Sara në një kartolinë të vendosur mbi tufën me lule. 

4b7301e56b9ae0fff8e03ef1869cc5a4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010526895523071
array(1) { ["section"]=> string(56) "urimi-i-sara-hoxhes-per-ledionin-thefsh-kemben-dhe-61285" }