Urimi i veçantë i Elvana Gjatës për festat e nëntorit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:55 29-11-2017 Urimi i veçantë i Elvana Gjatës për festat e nëntorit (FOTO)

Elvana Gjata prej muajsh tashmë nuk është më në Shqipëri dhe është duke u marrë me projekte të reja muzikore në SHBA.

Por edhe pse është larguar nga tregu muzikor shqiptar, Elvana nuk mund të shkëputet lehtë nga vendi i saj.

Si pjesa më  e madhe e artistëve edhe ajo ka uruar festat e nëntorit. Por në dallim nga të tjerët Elvana Gjata ka postuar një foto të saj në një sfond të kuq dhe një shqiponjë që i qendron në sup.

Këtë foto Elvana Gjata e shoqëron më një mbishkrim intersan në anglisht, “the one and only”.

Më poshtë postimi i Elvanës: 

Screenshot_13.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në pritjen e ëmbël, ja si e ka transformuar shtatzënia Florjana Garon (FOTO)
Rezarta Shkurta “fik” trurin pas gjithë kësaj rrëmuje, sensuale dhe mes 2 vipave super të njohur »
Article Logic
Execution time: 0.019644975662231
array(1) { ["section"]=> string(65) "urimi-i-vecante-i-elvana-gjates-per-festat-e-nentorit-foto-101267" }