“Uro që si partner BIRUCE të jetë më delikat se sa BIZNESI”, Paloka ironizon Ramën dhe Ballën

Publikuar tek: politike, më 19:58 10-07-2018 “Uro që si partner BIRUCE të jetë më delikat se sa BIZNESI”, Paloka ironizon Ramën dhe Ballën Nga Edi Paloka

Deputeti demokrat Edi Paloka me anë të një postimi ka ironizuar kryeministrin Rama dhe Taulant Ballën në lidhje me 3.5 milion eurot e gjetura në “Toyota Yaris”.

Me anë të një fotoje ilustruese, Paloka ka shkruar se drejtësia pritet të çlirohet, teksa po në tone ironike ka uruar që të dy socialistët të mbajnë të njëjtën marrëdhënie të fortë edhe në burg.

POSTIMI:

Derrkuc! “Nafta” e Yaris-it po mbaron! Edhe drejtesia do clirohet!
Tik-tak
Uro qe “Baca” si partner biruce te jete me delikat se sa si partner “biznesi” se do ju duhet te kaloni kohe bashke...

36964803_1930905170540793_7420033737347301376_n.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama në Londër flet për takimin me Tsipras, negociatat Kosovë-Serbi dhe me Greqinë
Vdekja e shoferit të Xhafajt, PD akuza të forta: Prokuroria është zhdukur »
Article Logic
Execution time: 0.018738985061646
array(1) { ["section"]=> string(97) "uro-qe-si-partner-biruce-te-jete-me-delikat-se-sa-biznesi-paloka-ironizon-ramen-dhe-ballen-127453" }