Uron festën e Bajramit, Trejsi Sejdini fëlliqet publikisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:20 15-06-2018 Uron festën e Bajramit, Trejsi Sejdini fëlliqet publikisht Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani, e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku dukej duke u zënë me disa djem.

Më pas ra në sy me pamjen e saj super seksi dhe mori pjesë në konkurse të ndryshme bukurie, e para pak ditësh fitoi çmimin e parë në “Miss Universe Albania 2018”.

Sot, për festën e Fitër Bajramit, bukuroshja, ka bërë një urim për besimtarët muslimanë, por e ka ngatërruar atë me Kurban Bajramin. Një faqe e njohur e demaskimeve në Instagram ja ka vënë në dukje gabimin Trejsit dhe modelja menjëherë e ka fshirë postimin nga Instastory.

sekj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022858142852783
array(1) { ["section"]=> string(64) "uron-festen-e-bajramit-trejsi-sejdini-felliqet-publikisht-124532" }