“Ushtaraku” në shëbim të shqiptarëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:32 12-07-2016 “Ushtaraku” në shëbim të shqiptarëve

Bes Kallaku, aktori shqiptar këtë mëngjes ka postuar një foto ndrryshe. Ai gjendet i shtrirë, i veshur me rroba ushtarake dhe me armën pranë vetes. Nuk dihet arsyeja se përse aktori ka postuar këtë foto që në orët e para të mëngjesit. Mos ndoshta Besi po xhiron ndonjë film?

bes_kallaku.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.084342002868652
array(1) { ["section"]=> string(40) "ushtaraku-ne-shebim-te-shqiptareve-46293" }