Vajza, dëshmitare në dasmën e çiftit, gazetarja Jonida Aliçkolli martohet (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:51 08-08-2015

Gazetarja Jonida Aliçkolli, më herët edhe konkurrente në Big Brother Albania është martuar.

Simpatikja Jonidë, mama e një vajze të vogël, ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me Andin.

Ata vendosën t’i bënin gjërat pa rradhë e pa kohë... Në fillim sollën frytin e dashurisë së tyre në jetë, dhe pastaj e bënë atë dëshmitare të lumturisë së kurorëzimit. Epo, jetë të lumtur çiftit!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023882150650024
array(1) { ["section"]=> string(83) "vajza-deshmitare-ne-dasmen-e-ciftit-gazetarja-jonida-alickolli-martohet-video-17997" }